• EN
پنجشنبه 30 شهریور 1396

اخبار و رويدادها

در راستایافتتاح دفتر منطقه‌ای جنوب شرق مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی صورت گرفت:

بازدید رئيس مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي و هیات همراه از پروژه‌های شهری و جاده اي كرمان

بازدید رئيس مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي و هیات همراه از پروژه‌های شهری و جاده اي كرمان
  رئيس مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي به همراه مديركل راه و شهرسازي استان كرمان، شهردار و تني چند از مسئولان این استان، پس از بازديد از کارگاه توليد قطعات بتني، گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، &nbs...

 

به گزارش روابط عمومی راه و شهرسازي كرمان، دكترمحمد  شكرچي که به منظور افتتاح دفتر منطقه ای جنوب شرق مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در کرمان، در این استان حضور دارد، در ابتدای این بازدید از کارگاه توليد قطعات بتني، گروه تخصصی شهید رجایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص بازدید کرد و سپس در پروژه تقاطع غیر هم سطح آزادی حضور یافت و از این پروژه بازدید کرد.

وی در ادامه از پروژه ساخت مركز تحقيقاتي،آموزشي سازمان نظام مهندسي كرمان، پروژه رويه بتن غلطكي جاده شرف آباد و مجموعه پلنت توليد قير امولسيون  شركت115 نیز بازدید به عمل آورد.
بازديد از از پروژه روكش آسفالت محور كرمان –چترود-زرند از ديگر برنامه هاي سفر رئيس مركز تحقيقات راه، مسكن و شهرسازي به كرمان بود.
وی در ادامه با حضور در  گودال خشت مالها در جریان روند ساخت مجموعه "گودال خشت مال‌ها" قرار گرفت. قرارداد ساخت مجموعه "گودال خشت مال‌ها" شامل مجموعه تجاری، ورزشی، هتل، اداری و سینما چندي پيش بین شرکت‌های کرمانی و عمانی با حضور استاندار کرمان امضا شده است.

 

گزارش تصویری بازدید از پروژه احداث پارکینگ طبقاتی (خیابان طالقانی) (گود خشت مال‌ها)
 گزارش تصویری بازدید از پروژه روکش آسفالت و مجموعه پلنت تولید قیر امولسیون (شرکت 115)

پروانه حسینی امتیاز به خبر :
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
اندازه فونت