• EN
جمعه 03 آذر 1396

اخبار و رويدادها

مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی و معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی تفاهم‌نامه همکاری علمی و آموزشی امضا کردند

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی تفاهم‌نامه‌ همکاری به منظور  گسترش همکاری‌های علمی، پژوهشی آموزشی و موردکاوی امضا کردند.

این تفاهم‌نامه توسط مهندس امینی، معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی و دکتر محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به امضاء رسید.
این تفاهم‌نامه با موضوع اجرای پروژه‌های پژوهشی و موردکاوی (case study) و آموزش در حوزه وظایف معاونت، صورت پذیرفت.
محورهاي همكاري اين تفاهم نامه در 9 ماده تنظيم شده است که تهیه پیشنهادات در خصوص پروژه‌های مورد نظر معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل، بررسی، اعلام آمادگی  و برنامه‌ریزی جهت اجرای پروژه‌ها مفاد اجرایی این تفاهم‌نامه را تشکیل می‌دهد.
بر اساس این تفاهم‌نامه بررسی مطالعات و پژوهش‌های مشابه، ارائه گزارش از فعالیت‌های انجام شده مطابق با نیاز معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل، عدم استفاده از مطالعات و نتایج پروژه‌ها برای سایر کارهای پژوهشی غیرمرتبط با معاونت و دریافت تاییدیه معاونت برای انتشار مطالعات پروژه‌ها و نتایج آنها از جمله تعهدات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی خواهد بود.
بر همین اساس معاونت برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی نیز متعهد خواهد بود با معرفی نماینده تام‌الاختیار و حضور در جلسات، زمینه ارائه اطلاعات موجود و تسهیلات مورد نیاز برای پروژه را فراهم نماید.
خاطرنشان می‌شود این تفاهم‌نامه به مدت یک سال دارای اعتبار می‌باشد و با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

پروانه حسینی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار

انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
اندازه فونت