ساختمان و مسکن

چکیده:   معاون اول رییس جمهور مصوبه هیات دولت درباره اختصاص چهار هزار میلیارد ریال به وزارت نیرو برای احداث و تکمیل خدمات زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر را به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ کرد. به گزارش ​​​خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری این مصوبه را ۱۶ مرداد امسال برای اجرا به وزارتخانه های کشور، امور اقتصادی و دارایی، راه و شهرسازی، نیرو و سازمان... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 17 مرداد 1395 15:15
چکیده: رئیس کانون سراسری انبوه‌سازان با اشاره به آغاز فروش اقساطی ۲۵۰ هزار واحد مسکونی گفت: خریداران در زمان ۱۰ تا ۱۵ سال می‌توانند اقساط این واحدها را بپردازند. به گزارش ​​​​خبرنگار مهر، جمشید برزگر در نشستی خبری با اشاره به آخرین وضعیت اجرای طرح مسکن قسطی گفت: این طرح را به بانک مسکن ارائه داده‌ایم و قرار بر این است که پس از تصوی... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 12 مرداد 1395 15:11
چکیده: به دنبال افتتاح ۴۵۵۰ واحد فاز ۱۱ پردیس قرار است در هفته دولت تمام واحدهای فاز ۳ نیز گشایش یابد به گزارش ایسنا، پس از افتتاح رسمی ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر پردیس واقع در فاز ۱۱ که سه بار به دلیل آماده نبودن آب این منطقه با لغو افتتاح مواجه و سرانجام در چهارمین تلاش در روز ۲۸ تیرماه گشایش یافت، قرار است در هفته دولت (هفته نخست شهریورماه)، بهره برداری از تم... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 05 مرداد 1395 15:09
چکیده: معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: در حال حاضر میانگین واحدهای مقاوم مسکن روستایی حدود ۴۰ درصد است و پیش بینی می شود تا سال ۱۴۰۵ این رقم به ۱۰۰ درصد برسد. عزیزالله مهدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: به طور کلی یک میلیون و ۸۸۰ هزار و ۴۸۱ واحد روستایی در طول ۱۰ سال گذشته نوسازی شده است. بر این اساس هم اکنون میانگین واحدها... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 02 مرداد 1395 11:28
چکیده: قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از تحویل ۱۰۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت خبر داد به گزارش ایسنا، احمد اصغری مهرآبادی صبح امروز در نشست خبری اظهار کرد: تا پایان امسال ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر را تحویل می‌دهیم که بدین ترتیب مجموع افتتاح‌های مسکن مهر دولت تدبیر و امید به یک میلیون واحد می‌رسد البته به شرطی که در تامین خد... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 30 تیر 1395 14:30
چکیده: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: بیش از ۱۴۰ هزار واحد مسکونی و متوسط بالای۵۰ درصد منازل مسکونی روستاهای کم دوام استان نوسازی شده است به گزارش خبرنگار مهر، حافظ باباپور ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اجرای طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی از مهمترین اهداف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است و بنیاد مسکن استان تاکن... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 29 تیر 1395 15:58
چکیده: محله ایرانشهر شهر جدید پردیس با ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر افتتاح شد. به گزارش ​​​​​​خبرگزاری مهر، امروز ۴۵۵۰ واحد مسکن مهر به صورت محله‌ای در شهر جدید پردیس افتتاح شد. بر این اساس، قرار بود که در این افتتاح وزیر راه و شهرسازی هم حضور داشته باشد که در این مراسم حضور نیافت. افتتاح محله ایرانشهر در فاز ۱۱ این شهر جدید انجام شد. در این مراسم، سع... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 28 تیر 1395 12:09
چکیده: به دنبال برگزاری مراسمی بی سر و صدا با حضور مسوولان دولتی برای تحویل برخی واحدهای فاز ۱۱ شهر جدید پردیس به متقاضیان جهت آگاهی از ایرادات و رفع آنها، احتمالا مراسم افتتاح رسمی هفته آینده برگزار می شود. به گزارش خبرنگار ایسنا، روز ۲۱ تیرماه در مراسمی نیمه رسمی که اطلاع رسانی خبری درخصوص آن انجام نشده است به برخی متقاضیان واحدهای مسکن مهر پردیس که ... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 25 تیر 1395 15:28
چکیده: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از بانک مرکزی و سازمان بورس درخواست شده برای افزایش قدرت وام دهی بانک مسکن هزار میلیارد تومان دیگر اوراق رهنی منتشر کنند. حامد مظاهریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: بعد از انتشار ۳۰۰ میلیارد تومان اوراق رهنی در روزهای اخیر، وزارت راه و شهرسازی از بانک مرکزی و سازمان بورس درخواست کرد تا مجددا نسبت به ا... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 21 تیر 1395 14:37
چکیده: وزیر راه وشهرسازی در نامه‌ای به مدیران کل راه وشهرسازی سراسر کشور، ممنوعیت تبلیغات بدون مجوز پیش‌فروش مسکن را ابلاغ کرد. به گزارش خبرگزاری مهر، عباس آخوندی در نامه‌ای به مدیران کل راه و شهرسازی استان‌های سراسر کشور و مدیرکل مسکن و شهرسازی استان سمنان بر پیگیری اجرای ماده ۲۳ قانون پیش فروش ساختمان تاکید کرد و مدیران راه ... ادامه »
ارسال توسط اشرف راضی در تاریخ 19 تیر 1395 12:11
صفحه 1 از 33اولین   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین